Podlahy Praha a okolí | Epona Interiors
Epona Interiors
Domluvte si osobní schůzku

tel: +420 777 999 926
e-mail: info@eponainteriors.cz
Na kopečku 1,
Praha 8 - Libeň
Zavolejte nám +420 777 999 926

Podlahy

Důležité je to vzít od podlahy. Dřevo, vinyl nebo laminát? A jaká barva? To záleží i na velikosti místnosti nebo orientaci ke světovým stranám.

Podlahy

Podlaha výrazně ovlivňuje celkovou atmosféru interiéru, a navíc se každý typ podlahy hodí k jinému účelu, proto doporučujeme výběr materiálu, dekoru a barvy nepodceňovat. S výběrem podlahy pro váš interiér vám rádi pomůžeme. Nabízíme laminátové plovoucí podlahy, dřevěné vrstvené nebo masívní podlahy, ale i širokou škálu vinylových podlah, linolea a marmolea. U nás najdete značky předních výrobců podlah jako jsou PARADOR, Kronoswiss, Tarkett, DLW, Forbo nebo Fatra Nevybrali jste si?

Vyžádejte si informace o naší nabídce koberců. Můžete vybírat materiály od značek Desso, Modulyss nebo Miliken. Velké množství podlahových materiálů i dekorů uspokojí i nejnáročnější zájemce. K podlahám zajišťujeme odbornou montáž včetně přípravy podkladu a případné demontáže a likvidace stávajících prvků.

Z důvodů vládních nařízení je náš showroom v ulici Na kopečku dočasně uzavřený. V případě zájmu je možné sjednat individuální prohlídku. Kontaktujte nás na adrese info@eponainteriors.cz. Těšíme se na Vás!

Ceník podlah

Napište si o kalkulaci vámi vybrané podlahy. Nezapomeňte uvést materiál, který vás zajímá a přibližnou velikost podlahové plochy v místnosti, kterou se chystáte vylepšit.

Nejste si jisti rozměry? Sjednejte si schůzku s naším specialistou. Provede odborné zaměření ZDARMA.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. odesláním dotazníku v souladu s ust. § 5 odst. 2 zákona o ochraně osobních údajů a uděluji tímto společnosti Epona Interiors s.r.o., IČ: 24838837, se sídlem Na kopečku 1282/1, Praha 8, 180 00, svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v dotazníku v rozsahu pro účely současných i budoucích obchodních aktivit a dále za účelem zařazení do interní databáze obchodních kontaktů, a to na dobu jednoho roku od odeslání tohoto dotazníku.
Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů náleží, zejména potom že je mi známo mé právo souhlas kdykoli odvolat, přičemž odvolání souhlasu musí být písemné.Katalogy ke stažení

Nechte se inspirovat světovými značkami výrobců podlah. Nahlédněte do jejich světa plného barev, materiálů i kvalitních řešení.

Laminátové podlahy PARADOR
Vinylové podlahy PARADOR
Dřevěné podlahy PARADOR
PARADOR Hadi Teherani

Kolekce podlah od světoznámého designéra. Katalog v angličtině

 
Vinylové podlahy Praha: moderní a elegantní dekory vinylové podlahy, které padnou každému modernímu interiéru. Vinylové podlahy jsou příjemné na dotek a na první pohled nerozeznatelné od dřeva, přírodního kemene, dlažby, exotických dřevin atd.. Vinylové podlahy jsou moderní podlahy do interiéru Vašeho bytu i kanceláře. Vinyl je nedoceněná podlahová krytina. Vinylové podlahy mají dlouhou životnost, jsou velmi odolné proti opotřebení, špíně a zároveň jsou i nenáročné na údržbu. Vinyl to je krytina, která nezná kompromis.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
<sklikReklama_179> </sklikReklama_179>