Dveře Praha a okolí | Epona Interiors
Epona Interiors
Domluvte si osobní schůzku

tel: +420 777 999 926
e-mail: info@eponainteriors.cz
Na kopečku 1,
Praha 8 - Libeň
Zavolejte nám +420 777 999 926

Dveře

Jsou součástí interiéru a při jejich výběru je potřeba brát ohled na velikost místnosti, barvu podlahy a zdí i zamýšlenou dominanci dveří…

Dveře

Dveří se budete dotýkat každý den. Přijďte si je vyzkoušet k nám. V naší nabídce naleznete dveře a zárubně značek Sapeli, Topdoors, Massonite, Invado nebo DRE. Vybírat můžete z bohatých modelových řad i atypických modelů a nepřeberného množství designů, ze kterých vám umíme doporučit ideální produkty pro váš konkrétní prostor.

K interiérovým dveřím zajišťujeme i odbornou montáž včetně případné demontáže stávajících prvků. V případě zájmu vám doporučíme a zajistíme i vhodné kliky a kování dle vaší představy.

Ceník dvěří

Napište si o kalkulaci vašich nových dveří. Nezapomeňte uvést materiál, který vás zajímá. Důležitý je i počet a rozměry dveří nebo stavebních otvorů.

Nejste si jisti rozměry? Sjednejte si schůzku s naším specialistou. Provede odborné zaměření ZDARMA.

 
Dveře Topdoors: dveře s dlouhou životností. Dveře zn. Topdoors dodávané v mnoha provedení určené k zabezpečení interiéru, odělení místností i pro eleganci. Moderní i klasické dveře zn. Topdoors i pro náročného zákazníka splňující náročné požadavky. Dveře zn. Topdoors a zárubně vyráběné na míru ( dřevěné dveře, vnitřní dveře, prosklené dveře, harmonikové dveře, interiérové dveře, skleněné dveře, dýhované dveře, skládací dveře, lamelové dveře, posuvné dveře, vstupní dveře, vchodové dveře, dřevěné dveře ... ), dveře pro široké využití ( do koupelny, do obýváku, do kuchyně, do panelového bytu, do vchodu, do předsíně, do kanceláře, do podkroví, do chodby, do dětského pokoje .... ).
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
<sklikReklama_179> </sklikReklama_179>